Jdi na obsah Jdi na menu
 


Navod na 26-50 misi

25. 10. 2007

26.mise - Orlí spár

Vy s hadem proti 2 kalifům se Sultánem

Vy máte 3 000, počítač má 40 000

Tady může být hotové peklo, nebo to zvládnete bez problémů, jen musíte doufat, že budou útočit na hada. Pak se stačí okopat příkopem, pokud možno příkopem okopat i hada ( a to na všech místech ) a pak se specializujte na obranu Hada. Dejte si pozor na žlutého kalifa nad Vámi, neboť k Vám občas dostřelí a Vy ne. Proto je lepší si udělat do zásoby pár lukostřelecké jízdy a tou katapulty ničit. Jakmile se začnete úspěšně bránit a ekonomika se začne zvedat, myslete na útok. Začněte žlutým kalifem, kterého byste měli vystřílet katapulty a pak lukostřeleckou jízdu. Nakonec ho dodělejte obrněnci. Nezapomeňte na dehet! Pak zlikvidujte Sultána, musíte na to chytře od zadu. Najeďte tam dobývací věží a podporujte ji z dálky lukostřeleckou jízdou. Palcátníci to dodělají. Modrého zlikvidujete též katapulty, ale hlavně byste v této době měli být při penězích - takže to půjde samo.

 

27. mise - Arabské noce

Vy s prasetem a hadem proti sultánovi proti saladinovi

Vy máte 2 000, počítač má 8 000

Doporučuji rychlý výprask. Saladina dole okopejte příkopem, pak bude v čudu. Dále začněte s rozvíjením, postavte věž u Sultána a na ni dejte katapult. Střílejte a střílejte a každou chvíli žádejte své přátele aby na Sultána zaútočili. Najměte si pět arabských obrněnců a načatého Sultána od kámošů dodělejte. Dejte si pozor na Saladina, aby na tom nebyl moc dobře. Nakupte kameny a postavte bránu s mostem, abyste se mohli dostat k Saladinovi. Sultán by měl být touhle dobou mrtví a tak klidně zbourejte věž s katapultem. Dole si postavte štíty, protože nebudete mít žádný kámen a budete ho muset draze kupovat. Pak už stačí zbrojit, doporučuji postavit katedrálu a stavět mnichy. Občas v krizi dávejte kámošům peníze i to, co si od Vás přejí. Nakonec musí přejít na dramatickou bitku, nejlapší je Saladinovi zničit věže a na jednu z nich napojit dobyvací věž (pokud to nestihnete, stačí zbourat baráky). Nakonec svolejte přátele na útok a přispějte rukou k dílu. Měli byste to zvládnout.

 

28. mise - Místo kodpočinku

Vy proti 2 prasetům

Vy máte 2 000, počítač má 8 000

Místo k odpočinku, přesně tak! Pokud je začnete bombardovat katapulty z hradeb od začátku, tak se ani nestihnou vyvinout. Rozhodně si postavte věž, pozěji dvě  a na každé prase střílejte jedním obranným katapultem z věží. Pak už stačí šetřit ( kameny a dostatečný počet dřeva Vám pomohou), kamenárnu si postavte dole, tak, aby na ni nedostřelili. Stejně to dělejte s jídlem. Nakonec si najměte pár jednotek, železo je dostupné též a zlikvidujte oranžové prase. S penězi od prvního prasete hravě zvládnete to druhé.

 

29.mise - Krvavá řeka

Vy proti 4 krysám a jednomu praseti proti sultánovi

Vy máte 10 000, počítač má 10 000

A bude zase téct krev...  Nebude to ale tak strašné, jen se pořádně rozehrajte, nejlepší je prohlédnout si mapu před bojem. Pak budete vědět, kde jsou místa nebezpečná a kde bezpečná. Dobré je, zabít dvě blízké krysy co nejdříve. Dvacet palcátníků by mělo bohatě stačit. Rozmístěte si věže tak, abyste kryli Sultána i zbylé dvě krysy. Prase na mém PC útočilo na Sultána a nikdy ho nedobylo. Peněz je dost, brzo to celé vyhrajete.

 

30.mise - Velbloudí oči

Vy s Lvím srdcem proti Sultánovi se Saladinem

Vy máte 2 000, počítač má 8 000

I když se to na první pohled zdá jako hračka, není to úplná pravda. Sultána dobyjete raz dva, věž si ale stejně raději postavte na jeho straně. Doporučuji se okopat příkopy. Jakmile ho dobyjete nebo  možná ještě dřív, zaútočí na Vás armáda saladina, ze začátku to všechno ukočíruje Lví srdce. Pak bude těžké jej dobýt. Doporučuji odstřel. Nakonec na něj najeďte dobyvací věží, pošlete na něj i kamaráda a zaútočte. Nepočítejte s úspěchem, dobýval jsem ho asi šestkrát ( nemá cenu loadovat, každý útok ho zeslabí). Myslím, že to zvládnete.

 

31.mise - Varovné bubny

Vy proti 3 vlkům

Vy máte 10 000, počítač má 10 000

 Zdá se jako těžká mise, ale zas tak těžká není. Dejte si pozor hlavně na žlutého, ten by Vás mohl otravovat. Ale k věci. Na všechny tři vlky a jejich strany postavte věže, nejlépe s katapulty. Kupte 15 kuší a 15 brnění a vyšlete na každou věž pět kušiníků. Postupně přidávejte lukotřelce a další věže a spojte věže v ovál nebo kruh. Modrý se moc dobře nevyvine, takže ho co nejdříve bombardujte obléhacími praky. Zničte mu věže, přijeďte alespoň s dvaceti-členou jízdou (lukostřelcekou) zakopejte příkop a vyšlete pěší vojsko. Modrý je v čudu. Žlutý bude útočit, výhoné je zničit mu všechny věže a nechat si jeden obléhací prak tak, aby mohl mezi připravující se vojáky vhodit krávu. To Vám vše znančně ulehčí. Postupně je likvidujte, jelikož máte načatého žlutého, dodělejte ho. Stačí silná lukostřelceká jízda a pár palcátníků. (luk. jízda kolem 100) Oranžového dobyjete jednoduše. Stačí párkrát zničit věž a použít stejnou taktiku jako na žlutého.

 

32.mise - Roviny u Atuma

Vy proti sultánovi proti sultánovi proti saladinovi proti kalifovi proti kalifovi

Vy máte 2 000, počítač má 8 000

Tady to bude hotové peklo. Peklo! Doporučuji si udělat hrad ve tvaru kruhu, místa, odkud na vás pravěvděpodobněji nebudou útočit okopejte příkopem hned na začátku. Neohradběte se všude, nechte si díru zhruba k Saladinovy. Používejte i prakaře, budou se hodit na sultány. Bude to dost těžké, takže pokud Vám to nepůjde, rozehrajte to znova. Snažte se brzy zničit sultány, protože za ně dostanete pěkné peníze (nejlepší je zničit jim věž a podpálit je, teprve potom je vylákat z hradu a rozstřílet lukostřelci) Naštěstí vždy když útočí jeden kalif, ničí ho druhý, ale přece se jim občas může podařit podpálit vaše kamenárny (!!!) takže nezapomeňte na studny! Pak musíte zničit kalify, doporučuji na ně používat obléhací praky. Do té doby byste na to m měli být dost dobře, takže si můžete trumfnout na Sultána. Jelikož má 60 000 (alespoň měl u mně, když jsem ho dobýval) musíte nejdříve zničit najímačku na arabáky. Bude to docela těžké, pro jistotu stáhněte armádu z hradeb na útok.   

 

33.mise - Mlžná řeka

Vy proti 2 lvím srdcím

Vy máte 2 000, počítač má 8 000

Tato mise se snad dá vyřešit jenom jediným způsobem. Chvilku se braňte a pokud to nezvládnete (já to taky nezvládal), dejte jim před brány dřevárny. Vy ekonomicky sílíte, oni slábnou. I když jsem slyšel o lidech, kteří to zvládli bez toho. Vaši nepřátelé po chvíli zbourají všechno, co je po ruce. Nakonec u obou postavte věže a katapultujte je. To už nebude žádný problém a  v pohodě je vykosíte.

 

34.mise - Kokosový háj

Vy proti hadovi proti kalifovi proti kryse proti parseti proti sultánovi

Vy máte 3 000, počítač má 40 000

Tato mise nebude slabý čajík, ale silná káva. DOPORUČUJI si misi vícekrát rozehrát, až potom si rozmyslete, jak budete postupovat. Nepříjemné je, že kalif Vám dostřelí skoro až na skladiště (stockpile), takže těsně vedle něj postavte věž a kupte asi pět kušařů a deset lukostřelců. Je čistě na Vás, jestli si na věž dáte balistu či katapult. Katapultem sestřelíte lukostřelce na věžích, balistou zas katapulty. Sever je přeci jen klidnější, 15 lukostřelců bude bohatě stačit. Na věž, kterou tady postavíte musíte dát balistu, abyste mohli ničit hadovi katapulty.                                               U kalifa co nejdříve zabarykádujte hradbami tak, aby Vám zbylo místo na jednu kamenárnu. Kalif Vám ji jistě bude chtít zapálit, takže ji ohradběte. Pak už se stačí soustředit na obranu hradu, brzy půjde krysa z kola ven rukou prasete. Jakmile naštříte 35-40 kamenů tak vytvořte na jihu věž s katapultem a ničte kalifa. Had by měl být tou dobou pořád obtěžován prasetem a tudíž Vám zas až tak velké potíže dělat nebude. Pak už stačí pomalu likidovat soupeře - z kalifa byste taky měli nějaký groš vyndat a pak by neměl být problém vrhnout se na hada. U prasete stačí postavit věže a bombardovat ho - a sultán by měl být malicherným problémem.

 

35.mise - Procházka v měsíčním svitu

Vy proti 2 vlkům

Vy máte 7 000, počítač má 20 000

Někdo se může trochu bát, ale pokud jste nedali na tři vlky slepičku, nemusíte se ničeho bát. Mise vypadá stejně jako proti pěti hadům a taky podobnou taktiku budete využívat. Asi uprostřed mezi vlky nechte díru v hradbách a těsně k díře nasaďte dvě věže. Tam postavte balisty a na každou věž alespoň pět kušařů a pět lukostřelců (postupem času budete potřebovat mnohem víc). Doporučuji postavit si chrám a najímat mnichy - jsou relativně levní a chvilku vydrží. Schody u věží nedávejte těsně k věžím, jinak by se tam nepřátelé mohli příliš lehce dostat. Těžte dřevo, postavte jednu kamenárnu a můžete si postavit u oranžového vlka železné doly. Pokud jste si postavili věže na zeleni, dostřelíte skoro až na shromaždiště útoků vlka. Pak doporučuji vzít si pár obléhacích praků a zničit všechny věže oranžového. Na závěr stačí naspořit pár lukostřelců na koních (asi víc jak 100) a celý hrad párkrát objet. Pozor na pasti v zadní části hradu, může vám tam umřít spousta lukostřelecké jízdy. Žlutý už nebude takový problém, protože už budete mít hodně peněz od vlka i z vytěžených surovin.

 

36.mise - Stráň

Vy s prasetem proti 2 lvím srdci a s 2 Hadama

Vy máte 2 000, počítač má 4 000

Pokud chcete, můžete si v této misi přehodit krále tak aby byl arabský, protože pak Vám z hradu vyjdou arabští lukostřelci, kteří jsou všeobecně o něco lepší než evropští lukostřelci. Jako první byste měli postavit věž poblíž železa a střílet po hadovi. Na věž si dejte balistu, nikoliv katapult, jinak nebudete moci sestřelovat katapulty. Dřevo těžte spíše na severu, tam alespoň o dřevorubce přicházet nebudete. Pokuste se těžit kameny, postavte poblíž (ne úplně u kamenů) velkou studnu, pár volů (bez urážky) a několik lukostřelců, kteří ji budou bránit proti otrokům. Snažte se co nejvíc pomáhat praseti, ať Vám neumře, jako se to později stalo mně. Žlutého zlikvidujte co nejdříve, nejlepší je ho brzy podpálit balistou či otrokami. Černý lví srdce Vás bude otravovat nejvíce, ale počase jeho útoky zvládnete. Doporučuji v této mapě také postavit příkop a nechat si vchody úplně nahoře a úplně v pravo tak, aby lví srdce pořád pobíhalo jedním ze vchodů. Hlavní ekonomika bude založena na pivu, takže těžte chmel. Najímejte mnichy (což znamená, že první budovou, kterou postavíte bude klášter) a konečně skoncujte se žlutým. Pak najměte několik inženýrů a postavte obléhací praky tak, abyste zničili všechno, co patří modrému. Zničte mu obchod a zásobárnu jídla. Tím ho ekonomicky odrovnáte a můžete ho roznést na kopytech (před tím ho ještě 1-2 podpalte). Pak najměte lukostřelcekou jízdu a palcátníky a dodělejte zbylé lví srdce.

37.mise -Peklo

Vy proti 3 kalifům

Vy máte 10 000, počítač má 10 000

Konečně se dočkáte trochu jednoduší mise. Důležitá je rychlost, takže si ji trochu snižte (20-30) a postavte všechno co Vás napadne. Je to příjemná změna, začínat s 10 000 a tak nakupte hodně luků, kuší a kožených zbrojí  a na věž dejte obranný katapult a střílejte. Modrý se moc dobře nevyvine, takže se o něj prakticky nemusíte starat. Nezapomňte ani na klášter, mnichové mohou tvořit hlavní složko Vaší armády. Pokud kalify nepustíte ke kamenům na ostrově, nemají šanci. Pak už stačí dělat výpady a vítězství je Vaše.

 

38.mise - Vrahové

Vy proti 3 Saladinům

Vy máte 7 000, počítač má 20 000

Váš první úkol v této misi bude ubránit se. Začněte těžit kameny, postavte katedrálu, kostel a hospody. Na jih od vás dejte dvě věže - jednu s katapultem a druhou s balistou. Směrem k modrému postavte také jednu věž - na ni se vyplatí dát balistu. Kupte 15 kuší a 15 kožených zbrojí, 20 luků a najměte všchny tyto vojáky. Rozdělte je na věže, zbylé lukostřelce podávejte po jednom na věže. Doporučuji najmout 20 mnichů - deset k věži u modrého a deset u oranžového. Snažte se hrad pospojovat a nechat si v hradbách dvě díry - zase u těchto dvou Saladinů. Bombardujte Saladina pod vámi a snažte se ho eliminovat (zase tak velký problém to není). Můžete použít dobyvací věž či ho můžete podpálit otroky (zápalnou balistou). Pokud se vám nechce rovnou ho zničit, můžete využít jeho hrad a dát na něj lukostřelce. Pak už byste měli mít hodně kamenů a železa, začněte zosnovat útok na mdrého. Párkrát ho podpalte a lukostřelecká jízda s assasiny či s palcátníky udělá své. Stejnou taktiku můžete použít na žlutého.

 

39.mise - Červené lyže

Vy proti 2 lvím srdcím s vlkem

Vy máte 3 000, počítač má 40 000

I když se mnozí této mise zaleknou, příliš se nebojte, bude to celkem fajn. Na začátek se rozestavte, doporučuji katedrálu, kostel a hospodu (zahrádky dělám až později, nejdříve potřebuji, aby lidi trochu mákli). Postavte dvě věže, později tři a postupně kupte pár kuší a kožených zbrojí a rozsázejte kušaře po věžích. Na věže dejte balisty, mezi ně doporučuji dát několik mnichů. S takovým rozestavením by už  neměl být problém ekonomicky zkvétat, zvláště proto, že oranžový bude útočit maximálně katapulty (a to dost v pozdní fázi hry), protože si nepostaví kasárnu. Tudíž stačí bránit oba nepřátele. Vlkovi bude chvíli trvat, než na Vás zaútočí a do té doby byste už měli mít pár lukostřelců na hradbách. Postupně se ohradběte, což není problém, kameny budou vaším nejdůležitějším zdrojem obživy. Nechte si malou škvíru někde uprostřed a tam dejte všechny mnichy. Měli byste začít sílit a zaútočit na oranžového richarda, bez armády je v čudu a navíc má hodně peněz, tak ho zlikvidujte co nejdříve (vřele doporučuji palcátníky). Z peněz kupte nové lukostřelce na koni a jděte na žlutého. počkejte až zaútočí a pak ho zlikvidujte. To samé platí pro vlka, ale zde můžete využít assasiny či dobyvací věž.

 

40.mise - Duny

Vy s Lvím srdcem proti 4 prastům

Vy máte 4 000, počítač má 2 000 (konečně jste na tom ekonomicky lépe)

Nebude to příliš těžké, stačí na začátku podržet Lvího srdce. Nejdříve musíte zlikvidovat všechny lvi kolem vás, na to jsou nejlepší lukostřelci. Postavte na začátku také katedrálu a kostel, mnichové se budou hodit. Pošlete všechny lukostřelce na hrad lvího srdce. Kupte 5 luků a ty postavte na věž, kterou si postavte tak, abyste dostřelili na hrad richarda. Musíte ho na začátek dost podporovat, sám to ekonomicky nezvládá (doporučuji mu na začátku šoupnou 500 zlata a 10 dřeva, po první dávce dřeva mu poslat další). Nakonec se dostane na dobrou úroveň, podkud by měl příliš malou popularitu, pošlete mu deset masa (musíte ho koupit). Postupně Vám Lví srdce bude trochu pomáhat, tak začněte likvidovat žlutého (měl by ho nejdříve pěkně zbombardovat katapultem na věži), mnichové jsou nejlepším řešením. Ostatní prasata se moc nevyvinou - jejich hlavním ekonomickým zdrojem je kravín a bez zeleně nemají žádnou šanci. 

 

41.mise - Hromová hora

Vy proti lvímu srdci se 2 kalify

Tady máte asi jedinou možnost – tedy alespoň jedinou jednoduchou možnost. Nasázejte všem před brány dřevorubecké dílny. Pak se začnete rozvíjet, oni upadat. Přesto se můžete podivit, že žlutý kalif  bude mít kolem 300 vojáků. Snažte se všechno těžit, prodávat a střílet obranými katapulty na modrého. Postupně vyrobte 30-40 palcátníků. Zničte modrého svoji armádou (teprve tehdy, když na hradu bude hodně málo lukostřelců). Postavte další věže tak, abyste dostřelili obranými katapulty na jeho hrad. Po čase ho můžete podpálit, alespoň vylikvidujete jeho lukostřeleckou jízdu. Měli byste občas postavit novou dřevorubeckou dílnu u Lvího srdce (stejný problém jako u Mlžné řeky), do té doby byte měli mít pár nových palcátníků a můžete ho zlikvidovat. Pozor na olej! Lví srdce už není problém. (10 assasinů, 50 palcátníků a 30 lukostřelceké jízdy)

 

42.mise - Údolí naděje

Vy se saladinem proti 3 lvím srdcím

Ano, konečně jste se setkali s přátelským Saladinem! A Saladin Vás také vytáhne z pěkné bryndy. Váš problém je pouze černý Richard. Snažte se ho bombardovat obraným katapultem. Najměte pár mnichů (já vždycky začínám katedrálou) a lukostřelce. Saladin se pustí do nepřítele vedle něj – jakmile zničí všechny jeho jednotky, pošlete tam 10-20 mnichů. Tím získáte peníze a musíte doufat, že to s Vaší chatrnou armádou mezitím ubráníte, ale můžete požádat o pomoc Saladina. Červeného zlikvidujte 5 palcátníky (kupte je za peníze od mrtvého Richarda), 3 assasiny, 20 mnichy a 20 lukostřelci.  Na modrého se spikněte se Saladinem.

 

43.mise - Píseční válečníci

Vy proti 7 krysám

 

44.mise - písečné zamoření

Vy proti 2 krysám s 2 prasety s 2 hady

 

45.mise - písečná bouře

Vy proti 4 sultánům

 

46.mise - Noční můra

Vy proti Sultánovi se Saladinem s Krysou s Hadem s Prasetem s Lvím srdcem

 

47.mise - Ztracené moře

Vy s Lvím srdcem proti 2 sutánům s 2 saladinům

 

48.mise - Záhrobí

Vy proti 2 lvím srdcím s Kalífem s prasetem

 

49.mise - Matka všech válek

Vy s kalífem a se sultánem, proti 3 lvím srdcím s 2 prasety

 

50.mise - Finální vítězství

Vy proti kryse s prasetem s vlkem s lvím srdcem se saladinem se sultánem a s kalífem

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Покупать либо арендовать туалетные кабины

(MichaelNeR, 15. 10. 2020 1:16)

Теперь современные удобства и удобство имеют все шансы
гнездиться доступны всюду: для даче, строительной площадке, на
торжественном событии почти не закрытымоткрытым небом, –
точный в всяком пространстве по Вашему желанию.

https://ecogr.ru/pumping/

Background Remover Review of 2020

(background remover, 31. 8. 2020 6:20)

Dear buddies, just came across this site and would love to share some handy website resource which might be help, thanks!
https://keepvid.ch/en5/youtube-to-mp4 YouTube to mp4
https://y2mate.ch/en1/ y2mate
https://flvto.ch/ YouTube converter website.
https://listentoyoutube.ch/it1/ youtube mp3 Miglior YouTube libero per MP3/MP4 Strumento scarico
https://topten.ai/image-upscalers-review/ image upscaler review.
https://keepvid.best/en1/ youtube video downloader of 2020.
https://redfox.works/ redfox review site.

Thank you very much for the invitation

(Mixitete, 25. 8. 2020 4:21)

Thank you very much for the invitation :). Best wishes.
PS: How are you? I am from France :)

Are you 18? Come in and don't be shy!

(AllenEruch, 28. 7. 2020 21:29)

Hurry up to look into loveawake.ru you will find a lot of interesting things

Thank you very much for the invitation

(Mixitete, 6. 5. 2020 12:54)

Thank you very much for the invitation :). Best wishes.
PS: How are you?

Как приобрести электронный ключ

(Williemeatt, 17. 1. 2020 17:27)

УКП-66

(Dariojet, 3. 12. 2019 17:54)


Подскажите у нас в городе, есть специалисты, которые могут «подружить» УКП-66 (UKP-66) с подъездным домофоном

Интересное предложение

(Dames Gef, 7. 11. 2019 17:53)

As a rule, having asked a question of installation of a ladder in the house, owners don't assume that the ladder and its protection are two absolutely different products. Well, if the same company, like us, is engaged in the arrangement of turnkey facilities and can offer to make a ladder and metal fences on it in one set, but in practice it is rare. Therefore, before any owner of the stairs in the house the question arises: how to make it safe, we guarantee the best conditions for cooperation thanks to our own production, high potential design office and focus on long-term mutually beneficial partnership. Here you can buy not only standard fencing for stairs, but also design, made to order and is amazingly cheap. New construction technologies, developing rapidly, allow to use light, modern, reliable and weightless structures. Stair railings made of stainless steel are such that the price thereof is acceptable. Railings made of reliable material: an important structural element, part of the design of the building, the guarantors of safety and easy descent and ascent the stairs. Protections for ladders which are offered by our company differ in reliability, resistance to various aggressive influences and faultless appearance. In addition, their manufacture takes into account all kinds of standards and requirements relevant to this group of products. It is difficult to imagine a building in which there will be no stair railings, the presence of which increases the convenience, safety when moving. Note that today for the manufacture of construction offers a large selection of elements with which it is possible to quickly perform the installation of the structure, which for many years will last without losing the original qualities. Manufacturing and installation of stainless steel stairs is inexpensive compared to designs from other materials with equal quality characteristics. However, stainless steel is much more popular material-it is easy to handle, combine with other materials, install and care for the finished product

УКП-66

(RubenCig, 25. 9. 2019 8:08)

ufbclpjb

(dcgtyaib, 11. 9. 2019 5:49)

https://korn-the-nothing-download-album.hatenablog.com
https://korn-the-nothing-download-album.hatenablog.com/entry/2019/09/09/225028

епоха зраженґй

(slavikgag, 17. 7. 2019 17:43)

епоха зраженґй: https://smartera.in.ua/

Нашел хорошую инфу

(EdgarInota, 11. 5. 2019 0:07)

Привет всем! класный у вас сайт!
Нашел обширную тему: https://zen.yandex.ru/media/watafak/naidena-grobnica-drevnego-astronavta-palenka-hram-drevnei-civilizacii-5cd0051ad31aa100b345300e

33.misia

(Lord Admiral, 29. 4. 2012 11:12)

33.mise - Mlžná řeka Vy proti 2 Lvím srdcím Vy máte 2 000, počítač má 8 000 Můj způsob: Nejdříve jsem postavil u sýpky věž s balistou a lučištníky a 10 rytířů a dal vše na útok. Pak dole kamenolom, tři dřevorubecké chatrče a dvě mléčné farmy. Pak po odolání útoku jsem odstranil škody a počkal na postupné dokončení hradeb u obou hradů a okamžitě je „zamkl“ dřevorubeckými chatrčemi. Nepřátele, kteří zůstali venku (a hlavně pálící praky) jsem zneškodnil hordou rytířů, případně kušiníky. Praky dostřelí až na vás, takže je nutno občas odstraňovat škody a nově stavět mimo palbu. Potom jsem vždy jedním prakem shodil u každého hradu na trosky věž s prakem (pozor, ten pálí po uzávěrech svých bran!). Pak už vše bylo snadné, počkal jsem na kameny a dřevo a vytvořil armádu (vždy asi 20 kuší, 20 lukostřelců a 30 rytířů). Pak jsem dvěma obléhacími praky a věží s katapultem začal ostřelovat sídlo. Po chvíli jsem přisunul kuše a luky a postřílel luky na sídle. Pak útok rytířů. Druhý Hrad stejný způsob.

Re: 33.misia

(shogun34, 6. 2. 2013 3:03)

jinak fintu s uzamčením hradu chatrčemy jsem použil jen v misy Hromová hora.tam jsem se fakt jinak nechytal :( .zní to asi blbě vzhledem k tomu,že se hraje proti UI ale snažte se hrát fair.pokud si člověk mise moc zjednodušší,nemá z toho pak ten požitek.

33. mise mlzna reka - lepsi navod

(Raven, 25. 10. 2009 13:52)

mno ackoliv sem tuto misi hral 6x pokazdy sem do hodiny podlehl utokum a tenhle navod tady je na prd tak vam sem napisu svuj: Ze zacatku hned tezit zelezo .. a postavit si dve veze s balistama a tema pak nicit katapulty a na kazdou vez 10 strelcu z kusi a 10 lucistniku a pak je jen doplnujes a bohate to staci (hlavne hodne tezit zelezo z toho si hodne vydelas)

Re: 33. mise mlzna reka - lepsi navod

(shogun34, 6. 2. 2013 2:58)

další možnost je přesunout ekonomiku,tj. sýpku,dřevorubce a farmy přes řeku na zelenou louku...postavte minaret,dejte na nej kušníky a pár si jich nechte na hradě... lorda na louku přesuňte také.asi nejjednodušší postup,jak jsem zjistil.během chvíle je vymalováno.zničíte souseda na kopci,vrátíte se přes řeku z5 a pak už brnkačka....

29. mise

(Corrny, 8. 6. 2012 16:45)

29. je primitivni.. tvuj postup je moc slozity :) staci hned ze zacataku vsechny prachy vrazit do palcatu a brneni (50ks) 25 p. poslat na 1 krysu a dalsich 25 poslat na druhou potom zbytek co prezije poslat na sultana mezitim za utrzene penize stavet dalsi palcaty (nejlepe cca 30-40) a luky na koni ( staci 30-50) (nezapomente jako prvni postavet aspon 6 kolotocu na zlepseni vydrze) po zabiti sultana byste meli mit jeste cca 60-70 palcatu to poslete spolu s luky na konich na zbyle dve krysy.. ty padnou do 3 minut mezitim co dobijite ty posledni 2 krysy na vas posle prase par kusi a palcatky staci kdyz si poslete tam kde byla prvni krysa (primo nad vami) cca 10 luku na koni. po zabiti obou zbylych krys uz se jen stahnete zpatky k hradu nakupte si armadu tak aby jste meli aspon 80-100 luku na koni (palcatu by vam melo z utoku na krysy jeste zbyt dobrych 40) k tomu prikupte cca 20 palcatu a postavte 4x katy (klidne i vic pokud chcete rychleji znicit hradby :) ) nejprve poslete katy k blizkosti hradeb a zaroven luky na koni kteri nejprv vycisit branici se luky a palcaty ktere na vas prase posle.. palcaty si dejte taky k jeho hradu at zbytecne necekate nez dojdou .. katama znicte 1. vez (nahore vlevo tu druhou uz nemusite) pak projedte lukama kolem druhe a vycistete ji mezitim katama vykatujte hradby hned u krale tam nema pasti takze palcaty v klidu projdou... a je to hotov ja osobne jsem to mel vyhrane za cca 10-15 min :)

vypada to dlouze ale skutecnost je jina.. staci jen par klikani :)

btw. zadne jidlo nestavte staci jen kamenolomy zacatecni jidlo vam vydrzi na celou misi :)

32.misia

(Lord Admiral, 27. 4. 2012 21:57)

:D
takže je to dobrý postup ale na novom pc som to prešiel aj inač :D
a saldin išiel medzi prvými

32.misia

(Lord Admiral, 30. 11. 2010 17:22)

Tuna je lepší návod
Dajte si rychlosť počitaču na 20
Postavte si rychlo 2skladiska 1skladisko na jedlo a obchod .
Spravte si malu pevnos v tvare osemuholnika.Postavte rychlo kasaren na araby a dajte všetky peniaze do špehov(assasin) a 6 lukostrelcov na koni
Rychlo dajte rychlosť hry na 901 a rychlo ho zničte orandžoveho sultana.
Potom sa už venujte len pevnosti.Najprv si spravte 3veže za 15kameňa.
Samozrejme udržujte si zlato.Hlavnu ekonomiku budete mať postavenu na pive.Postavte si 1krčmu a kupte 15sudov piva.Mali by ste mať zlata nad 1000.Kupte 10arabskych lukostrelcov a dajte ich do veže.Davajte pozor na otrokov aby vas nepodpalili.Bolo by dobre kebyže začnete v tomto čase obkopavanie priekopov.Snaže sa obkopať cely.Nezabudnite že jednu s ych 3veži si naspmerujte na kamenarny.Braňte ich za každu cenu.Stale vas otravuju len kalifofia a žlty sultan.Na žlteho sultana neutočte jeho dorazi saladin a potom ho už len vykosite.Tak a mam po oboch sultanoch.Postavte si dve veže za 40 dajte si doň balistu a 10lukostrelcov.Stale sa braňte.Saladina dorazite len ked budete mať cez 20000zlata.Preto by ste mali mať dosť dreva tak na mieste kde bol orandžovy sultan postavte tam 15Dielny na luky.Dajte ich aby vyrabali kuše a postavne dva sklady na zbraňe.Predavajte kameň braňte sa a predavajte zbraňe.Takto to hrajte až pokiaľ nebudete mať 20000.Vyrobte potom 300lukostrelcov na koni 75 palcatnikov a 10katapultov.Saladina ničte až pokiaľ nebude niejak extra rozdrveny.Ničete mu arabsku kasareň.Potom už len stači poslať palcatniko a dorazte ho.Potm niče kalifov.Použite ten ist postup ale dajte si pozor na oheň.Tato misia ked ju neviete prejsť chce to hrať aj 3dni treba to brať v pokoji a s chladnou hlavou.Mali by ste to zvladnuť

Navody

(Lord Admiral, 29. 11. 2010 13:41)

Ja s tim všetkym suhlasim ale tuna nejde len o jedlo.Hradby su podľa mňa aj s vežami dobre hral som vlastnu hru kde som bol ja a proti mne boli 7Frederickov a dal som ich.Dôležite je si obkopať hrad až potom si robiť ine suroviny načo ti je sipka ked sa ti k nej dostanu otroci a ti ju podpalia to je tiez blbe